TableOnline Icon

Bus Burger Salpakangas

Erämiehentie 1, Lahti

Bus Burger Salpakangas on Hollolassa sijaitseva jenkkityylinen ravintola, jonka kantavat voimat ovat herkullinen ruoka ja rento ilmapiiri.

Bus Burgerissa voit herkutella sekä sisällä, että ulkona. Ravintola valmistaa pihvit ja kastikkeet itse alusta saakka. Ravintolan vahvuuksina toimivat tuoreet raaka-aineet ja reippaat annoskoot. Pääruoakien lisäksi ravintola tarjoaa herkullisia itsevalmistettuja jäätelöitä jenkki tyyliin. Bus Burger on tuttu stoppi mm. motoristeille ja jenkkiautojen harrastelijoille. Kesäisin Bus Burger tajoaa myös live-musiikin täyttämiä iltoja, jolloin tunnelma on taatusti katossa.

Listattuna seuraavilla erikoissivuilla:

TableOnline suosittelee 2019
Bus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas LahtiBus Burger Salpakangas Lahti
Arvostelut

4.57 / 5

Arvostelut (14)

4.86Ruoka
4.50Tunnelma
4.21Palvelu

Äitienpäivä

Ei pettänyt ruoan osalta. Palvelu ystävällistä, mutta henkilökuntaa niukasti asiakasmäärään nähden.
Jarkko - 12.5.2019

★ 4.00443

Kiva käynti

Ruoka hyvää, musiikki hyvää, sisustus kiva ja teemaan sopiva. Henkilökuntaa ei juuri näkynyt, mutta toisaalta sai olla omassa rauhassaan.
Anu - 27.4.2019

★ 4.00553
Näytä lisää
Erikoisala

PihviOlut
Avoinna

MA
9:00-21
TI
9:00-21
KE
9:00-21
TO
9:00-21
PE
9:00-22
LA
10:00-22:00
SU
10:00-21:00

4.57

Arvostelut (14)

4.86Ruoka
4.50Tunnelma
4.21Palvelu

Äitienpäivä

Ei pettänyt ruoan osalta. Palvelu ystävällistä, mutta henkilökuntaa niukasti asiakasmäärään nähden.
Jarkko - 12.5.2019

★ 4.00443

Kiva käynti

Ruoka hyvää, musiikki hyvää, sisustus kiva ja teemaan sopiva. Henkilökuntaa ei juuri näkynyt, mutta toisaalta sai olla omassa rauhassaan.
Anu - 27.4.2019

★ 4.00553

Lauataiherkuttelu

Kaikinpuolin miellyttävä ja herkullinen kokemus.
Tiina - 13.4.2019

★ 5.00555

Varaus onnistui hyvin 

Palvelu hieman hidasta ja asiakaspalvelusta huomaa ettei ole alalla olleet kovinkaan kauaa.
Tiia - 6.4.2019

★ 5.00553

31.3.2019

Kaikki oli kuten sovittu
Manu - 31.3.2019

★ 5.00555

6 hengen seurue

Hyvä ilta  hyvä mieli tarjoilia ei käynyt kertaakaan ruokailun aikana ja sai lisää juomia itse hakiessa kysellä keittiöstä henkilökuntaa joka oli sielä hommissa
Rami - 20.12.2018

★ 5.00543

15.12.18

Kiireestä ja kassa ongelmista huolimatta, palvelu oli hyvää, ruoka maistuvaa ja tunnelma hyvä. Toki live-musiikki hieman häiritsi jutustelua kun ei ison pöydän takaa kuullut mitään. Mutta ei kai sitä syödessä niin tarvitse puhuakaan.
Marja-leena - 15.12.2018

★ 4.00545

Takuuvarmat loistoburgerit

Bus burgerissa tulee kassalla haasteeksi burgerin valinta, sillä listalta löytyy niin monta hyvää vaihtoehtoa! Tällä kertaa valinta osui blue cheese burgeriin ja jälleen kerran aivan älyttömän hyvää! Tätä kannatti tulla kauempaakin maistamaan!
Harri - 24.11.2018

★ 5.00545

Isän hemmottelu

Sapuska on hyvää ja palvelu aina ensiluokkaista! Tykkään erikoisesta sisustuksesta, johon on panostettu.
Kirsti - 11.11.2018

★ 5.00555

Musiikki

Täydet kympit teille Hieman jäin kaipaamaan raken roll musiikkia
Tuija - 10.11.2018

★ 4.00555

Palaute

Ruoka oli hyvää mutta hivenen kylmää.
Janne - 18.10.2018

★ 5.00455

Iltapalaa 

Kävimme 1. kertaa ja mennään varmasti uudestaan.
Eeva - 17.10.2018

★ 5.00545

Arvostelu

Kiitos ruoka oli hyvää ainut että ennakkon varattu istuma paikka oli oven suussa vähän viileä paikka.
Kari-pekka - 6.10.2018

★ 5.00544

Arvostelu

Vähän hidas kassapoika mutta palvelu oli silti hyvää. Ruoka tuli suht nopeasti vaikka olikin paljon asiakkaita. Ruoka oli hyvää. Monet pöydät täynnä astioita ja likaisia, liian vähän henkilökuntaa siis.
Laura - 25.8.2018

★ 3.00543

Ravintoloitsija, liity TableOnlineen

TableOnline on Suomen suurin online-pöytävarauspalvelu, joka tavoittaa viikoittain yli 100 000 aktiivista ravintola-asiakasta Suomessa ja Virossa.

Tarjoamme kattavan markkinoinnin lisäksi edistyneen varaustenhallintaohjelman, jolla varaustenhallinnan lisäksi keräät huomaamatta laajan asiakarekisterin ja voit pitää yhteyttä asiakkaisiisi. Olemme kiinnostuneet kuulemaan lisää juuri sinun ravintolastasi!

RAVINTOLOITSIJA, LUE LISÄÄ!